Средно училище "Добри Чинтулов"
Съвременно обучение, вдъхновено от традициите!

Екип

1-4 клас

Класни ръководители

  • Катя Авджиева - старши учител начален етап, класен ръководител на 1.клас
  • Даниела Мирчева - старши учител начален етап, класен ръководител на 2.клас
  • Руска Иванова - главен учител начален етап, класен ръководител на 3.клас
  • Марияна Сарова - старши учител начален етап, класен ръководител на 4.клас

 

  • Учители в групи за целодневна организация на учебния ден

    • Надежда Стоянова - старши учител начален етап - ЦОУД 1.клас
    • Боряна Димитрова - старши учител начален етап – ЦОУД 2.клас
    • Сийка Костадинова - старши учител начален етап – ЦОУД 3.клас
    • Сонгюл Реджебова - учител начален етап – ЦОУД 4.клас

 

 

  • Тодор Георгиев - старши учител по хореография
  • Милена Цветанова -  учител по английски език

5-12 клас

Учители

  • Димитринка Петрова -  учител по български език и литература и философия, класен ръководител на 6.клас
  • Яна Стоева - учител по български език и литература и философия, класен ръководител на 8а. клас
  • Антоанета Иванова - учител по български език и литература и гражданско образование, класен ръководител на 10.клас
  • Стелиана Христова - старши учител по английски език, класен ръководител на 12.клас
  • Милена Цветанова - учител по английски и руски език
  • Галина Андонова - учител по математика 
  • Димитър Иванов - учител по математика и информационни технологии
  • Тодорка Янева - Иванова - старши учител по география и икономика
  • Диана Атанасова - учител по история и цивилизации, класен ръководител на 7.клас
  • Светлана Андреева - старши учител по човекът и природата, биология и здравно образование, класен ръководител на 5.клас
  • Таня Косева - учител по химия и опазване на околната среда, информационни технологии, класен ръководител на 9.клас
  • Руслана Тодорова - учител по физика и астрономия
  • Ангелина Ангелова - старши учител по изобразително изкуство и технологии и предприемачество
  • Венелин Петков - учител по физическо възпитание и спорт
  • Тодор Георгиев - старши учител по хореография, класен ръководител на 8б. клас
  • Панайот Стойчев - старши учител по народно пеене
  • Галя Гильова - старши учител по народно пеене
  • Мария Тодорова - старши учител по народно пеене
  • Стоян Ганчев - старши учител по народно пеене
  • Цветелина Стойчева - старши учител по народно пеене
  • Станислава Чернева - учител по поп и джаз пеене
  • Георги Миронски - старши учител по гайда 
  • Албена Цолова - старши учител по пиано
  • Ирена Темелкова - старши учител по пиано 
  • Росица Пенева - старши учител по пиано
  • Веселина Колева - старши учител по пиано
  • Мария Лазова - Калоянчева - учител по пиано
  • Деница Христова - Чомакова - учител по пиано
  • Валентин Костадинов - учител по синтезатор и акордеон
  • Габриела Стефанова - учител по модерни танци
  • Денис Славчев - учител по китара